III edycja Studium Parafialnej Aktywności Ruszyły Zapisy!

Ruszamy z kolejną edycją od września!

Ruszyły zapisy na III edycję  Studium Parafialnej Aktywności!

Jeżeli chcesz zaangażować się w życie parafii, potrzebujesz narzędzi, chcesz pogłębić swoją relację z Bogiem, SPA jest miejscem dla ciebie!

SPA jest miejscem formowania świeckich współpracowników duszpasterzy którzy pomogą przekształcić parafię  we wspólnotę nieustannie ewangelizowaną i ewangelizującą, czyli wspólnotę uczniów-misjonarzy Chrystusa.

Zgłoszenia można dokonać pod linkiem:

Strefa Chwały - Festiwal 2024

Ruszyły zapisy!
📢 Strefa Chwały Festiwal 2024 – Zarezerwuj datę już dziś❗️
📆 4-9 lipca
📍 Stary Sącz
zapisy

Młodzi Na Progu

Przygotowanie do bierzmowania

Program „Młodzi na Progu” powstał we wspólnocie Szkoły Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego Diecezji Gliwickiej. Program przeznaczony jest głównie do pracy w parafii z młodzieżą w wieku ok. 14-17 lat, przygotowującą się do bierzmowania.

Kurs Alpha

Zobacz gdzie możesz nas znaleźć!

Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Alpha prowadzona jest na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany. Prowadzona jest w kawiarniach, kościołach, uczelniach, domach, barach – wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe. Każda Alpha jest trochę inna, choć są trzy elementy, które pojawiają się zawsze: posiłek, wykład, dyskusja.

Alpha

zobacz więcej aktualności

Potrzebujesz pomocy w założeniu wspólnoty? Szukasz materiałów dla grup w swojej parafii? Chcesz zorganizować rekolekcje lub sam w nich uczestniczyć? A może po prostu chcesz porozmawiać?

Zapraszamy do kontaktu! 😀

Evangelii Gaudium
Wszyscy jesteśmy wezwani, by rozwijać się jako ewangelizatorzy. Jednocześnie starajmy się o lepszą formację, o pogłębienie naszej miłości i jaśniejsze świadectwo Ewangelii. Dlatego wszyscy powinniśmy pozwolić, by inni nas nieustannie ewangelizowali

Zobacz wszystkie wydarzenia