Kochani Przyjaciele Nowej Ewangelizacji!

Jako Wydział ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej w Tarnowie otrzymaliśmy lokal przy Placu Kazimierza w Tarnowie.

W związku z tym pojawiła się myśl, aby stworzyć miejsce dialogu, miejsce wymiany myśli, miejsce spotkań – otwartego dla mieszkańców naszego miasta / diecezji.

ALEGORIA, bo tak nazywać się będzie OŚRODEK MISJI I DIALOGU, będzie miejscem wymiany myśli, dialogu, miejsce otwarte dla każdego mieszkańca naszego miasta i diecezji. W zamyśle duża sala spotkań i kilka mniejszych które miałyby służyć jako miejsca spotkań. Chcielibyśmy również jedno z pomieszczeń wyposażyć w dobre książki i zaplecze kuchenne, aby każdy chętny mógł po prostu przyjść, napić się darmowej herbaty czy kawy, i poczytać, porozmawiać. Pomysłów jest wiele…

Wspomniany lokal wymaga jednak kapitalnego remontu. Niesamowite jest to, że bez propagowania tej informacji, pojawili się już ludzie dobrej woli, dzięki którym możemy zakupić kilka okien, mamy też kilkadziesiąt litrów farby, kilkadziesiąt metrów kabla, mamy też ludzi chętnych do malowania, czy montażu… Przed nami wymiana wspomnianych okien, projekt instalacji elektrycznej, stawianie ścianek działowych, burzenie innych, podwieszanie sufitów, zakup sprzętu, krzeseł, itp.

Potrzebna jest POMOC. Przydadzą się materiały budowlane, sprzęt biurowy, czy środki finansowe.
Dla ludzi dobrej woli podajemy numer konta pod którym organizujemy zbiórkę pieniężną:

KONTO BANKOWE:
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa
33-101 Tarnów, ul. Zbylitowska 5
PKO BP 10 1020 4955 0000 7602 0207 1637
TYTUŁ PRZELEWU: ALEGORIA

Można też przekazać 1% PODATKU na ten cel:

KRS 0000376992
W rubryce „Cel szczegółowy 1%” należy wpisać: ALEGORIA

Za każdą formę pomocy i propagowania tej informacji BARDZO DZIĘKUJEMY!
Zapewniamy o modlitwie! +