Wydziały: Duszpasterstwa Ogólnego, Młodzieży i Nowej Ewangelizacji oraz Parafia Wniebowzięcia NMP w Krynicy Zdroju zapraszają na „Laboratorium Miłości” – diecezjalne uwielbienie, które odbędzie się w piątek, 8 czerwca w Krynicy (zapisy tu: http://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/).

„W łonie Matki przez Ducha Świętego utworzone” – te słowa z drugiego wezwania litanii do Serca Pana Jezusa są hasłem II Diecezjalnego Uwielbienia, na które zapraszamy w tym roku do Krynicy. Odbędzie się ono w ramach trzydniowego II Forum Ewangelizacyjnego w Krynicy-Zdroju, na które także Was serdecznie zapraszamy. Wszelkie informacje i zapisy na to Forum znajdziecie na stronie: https://godzinamilosierdzia.pl/

„Kościół na wzór Chrystusa” – hasło rozpoczętego Synodu naszej diecezji – realizuje się w postawie Maryi bliskiej Sercu Jezusa dlatego, że jest ona ciągle otwarta na działanie Ducha Świętego. Bóg, tak jak Maryi, potrzebuje Ciebie, by budować swój Kościół tu, gdzie jesteś dzisiaj. Niech „Laboratorium Miłości”, na które zapraszamy, będzie otwarciem się na Ducha Świętego i słuchaniem Słów prosto z Bożego Serca, by dzięki temu świątynia, którą jest każdy z nas, nie była pusta, ale pełna Boga.

PLAN „LABORATORIUM MIŁOŚCI” (piątek 8.06):

18.00 – Zawiązanie wspólnoty
18.45 – Konferencja (ks. Dominik Chmielewski)
19.30 – Uwielbienie | Adoracja Krzyża
21.00 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i błogosławieństwo

Wszystkich, którzy mają możliwość, zapraszamy już na Mszę św. o godzinie 16.00, której będzie przewodniczył ks. Dominik Chmielewski, a śpiew poprowadzą Diecezjalne Warsztaty Muzyczne!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Ponieważ spotkanie odbędzie się na hali lodowiskowo-sportowej w Krynicy-Zdroju, ilość miejsc jest ograniczona. W związku z tym bardzo prosimy o zgłaszanie grup do 4 czerwca na stronie kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl

Wszyscy, którzy dostaną potwierdzenie rejestracji, są uprawnieni do odebrania bezpłatnej wejściówki umożliwiającej wstęp na wydarzenie. Wejściówki będą do odebrania w Wydziale Duszpasterstwa Młodzież Kurii Diecezjalnej w Tarnowie od 28.05 lub na miejscu w dniu wydarzenia.

Dla każdego zgłoszonego uczestnika przewidziana jest bułka i napój.

Z racji prac remontowych trwających w Krynicy, szczegółowe wskazówki związane z dojazdem i parkingami zostaną wysłane na kilka dni przed Laboratorium Miłości.

© 2014 Wydział ds. NE Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.
Znajdź nas: