Znajdź Wydarzenie

Nawigacja Listą Wydarzeń

Marzec 2018

Na Fali Miłosierdzia

NA FALI MIŁOSIERDZIA – Msza Święta, konferencja, adoracja, modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie. W tym roku motywem przewodnim są słowa z Księgi Ezechiela: „Wszystkie też istoty żyjące, od których tam się roi dokądkolwiek potok wpłynie pozostają przy życiu” Ez 47, 9a Transmisja on-line na Youtube Parafia Mościce TV.

Miasto Ktosiów

Zapraszamy rodziców dzieci utraconych i wszystkich zainteresowanych powstaniem Miejsca Pamięci Dzieci Utraconych w swoich środowiskach. 15:00 – Msza św. w mościckim kościele w int. rodziców i bliskich po stracie 16:00 – Adoracja 16:30 – Poczęstunek (MOST) 17:00 – Wykład ks. dra Pawła Marca „Nadzieja zbawienia dla wszystkich zmarłych bez chrztu” 17.30 – Prezentacja Komitetu SPES – czyli jak możesz stworzyć takie miejsce u siebie

@

Kurs Alpha

Rozpoczynamy zapisy na Alpha przy tarnowskiej Katedrze w Tarnowie! Miejsce: Aula Jana Pawła II, Plac Katedralny. Spotkania odbywają się w poniedziałki. Rozpoczęcie 19.03.2018 r. o godzinie 19:00 Poniżej znajdziecie formularz zgłoszeniowy – decyduje kolejność zapisu. https://goo.gl/forms/dFeA3q4yLn8rKrPu1 Pytania i zapisy także bezpośrednio u Koordynatorów: Jola: 663 511 702 Kazimierz: 693 155 242

Kwiecień 2018

@ WSD Błonie

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (KAMCH) daje głębokie doświadczenie modlitwy. Wyjaśnia czym ona jest, ale także czym ona nie jest. Ukazuje jak doświadczać obecności Boga na modlitwie indywidualnej i wspólnotowej. W prosty sposób uczy zasad modlitwy osobistej oraz uczestniczenia i prowadzenia spotkania modlitewnego. Kurs jest skierowany do osób po kursie Nowe Życie, Alpha lub Seminarium Odnowy Wiary, formujących się we wspólnocie. Zapisy: http://www.nowaewangelizacja.diecezja.tarnow.pl/zapisy/

@ Bazylika Katedralna W Tarnowie

Inauguracja wieczystej adoracji

Wieczorem, po oficjalnych obchodach inauguracji V Synodu Diecezji Tarnowskiej, w tarnowskiej katedrze rozpocznie się nieustanna adoracja Jezusa Eucharystycznego. Modlitwę uwielbienia poprowadzi ks. Artur Ważny i Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie. Można również zapisywać się jeszcze na wybraną godzinę adoracji na stronie: www.katedra.tarnow.opoka.org.pl/

Maj 2018

Czerwiec 2018

@ MOSiR Krynica

Laboratorium Miłości #2

Wydziały: Duszpasterstwa Ogólnego, Młodzieży i Nowej Ewangelizacji oraz Parafia Wniebowzięcia NMP w Krynicy Zdroju zapraszają na „Laboratorium Miłości” – diecezjalne uwielbienie, które odbędzie się w piątek, 8 czerwca w Krynicy (zapisy tu: http://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/).

Lipiec 2018
@
Dołącz

Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka