Aula JPII przy Bazylice Katedralnej w Tarnowie
Plac Katedralny 3

Tarnów, 33-100
  • To event minęło.

Zapraszamy na spotkanie otwarte z Garrym Stephensem „Ewangelizator – Bojownik Kościoła”.
27 lutego 2018
Aula JPII przy Bazylice Katedralnej w Tarnowie

Gość spotkania: GARY STEPHENS – Maż Joanne i ojciec siódemki dzieci – świecki ewangelizator z 24 letnim doświadczeniem głoszenia i posługi uzdrowienia. Wcześniej Garry był członkiem Nottingham Pilgrims Community w Derbyshire oraz prowadził Szkołę Nowej Ewangelizacji w Australii współpracując z Biskupem Josephem Grechem (R.I.P). Posiada licencjat z teologii w temacie „Boskość z Kościelnym Statusem”. Jest członkiem Wspólnoty „Książę Pokoju” w Liverpoolu, głosi regularnie na konferencjach, rekolekcjach, seminariach Odnowy Wiary. Specjalizuje się w temacie relacji między Wiarą a sportem. Uprawiał amatorsko boks, posiada licencję trenera boksu, opracował kursy ewangelizacji poprzez sport w więzieniach i szkołach. Skutecznie pracuje w kilku więzieniach prowadząc więźniów przez Seminarium Życia w Duchu Świętym.